ایده پولساز مشاورسلامتی کسب و کار

ایده پولساز مشاورسلامتی  کسب و کار

ایده پولساز مشاور سلامتی کسب وکار

مشاورسلامتی کسب وکار از ایده های فوق العاده بکری است که تا حالا کمتر کسی به سمت آن حرکت کرده است.
هر چه بیشتر به جلو پیش می رویم با توجه به شرایط زندگی و کاری افراد، نیازهای مختلفی مطرح می شود. از آنجایی که افراد زمان زیادی را صرف کسب و کار یا شغل خود می کنند، زمان کافی برای برطرف نمودن بعضی نیازهای خود ندارند و یا تنبلی می کنند و بهانه می آورند. پس فرصت های مناسب کسب و کار های جدید برای رفع این نیازها مطرح می شود.

بازاریابی سبز-راهکاری بسیار جذاب برای شروع

به طور مثال با توجه به تغییر شرایط زندگی افراد، تغییر نگرش ها و دغدغه های آنها و یا پر رنگ تر شدن این دغدغه ها، یکی از مفاهیم جدیدی که مطرح شده است “بازاریابی سبز” یا “green marketing‘ می باشد.  این مفهوم به دنبال رفع دغدغه های زیست محیطی است مثل حذف قبوض کاغذی و کاهش مصرف کاغذ و کاهش قطع درختان. در نتیجه علاوه بر این که می توانیم از این فرصت ها استفاده کنیم و کسب و کار راه اندازی کنیم، می توانیم به بهبود وضعیت کره زمین و محیط زیست نیز توجه کنیم. چرا که این کره فقط متعلق به ما نیست و نسل های آتی نیز در آن سهیم هستند و ما در سال های زندگی خود روی این کره، نه تنها نباید با اقدامات خود موجب نابودی کره زمین شویم بلکه باید زمین را جای بهتری برای نسل های آینده بکنیم.
مشاور سلامتی
ایده ای که در این فایل مطرح می شود: با توجه به اینکه افراد امروزه به طرق مختلف به سلامتی اهمیت بیشتری می دهند، مثلا به باشگاه می روند یا به تغذیه خود اهمیت بیشتری می دهند و … این است که برای افرادی  که در سازمان ها مشغول به کار هستند و زمان کافی برای رفع این نیازهای خود ندارند، چاره ای بیندیشیم. بدیهی است که باید در این زمینه اطلاعات و تخصص داشته باشیم.

مشاور سلامتی کسب وکار را از کجا شروع کنم؟

شما می توانید با شرکت های بزرگ قرارداد ببندید و به افراد شاغل در آنجا مشاوره سلامتی بدهید. برای هر فرد پروفایل جداگانه تعریف کنید و کلیه مشخصات و شرایط فرد را در آن درج کنید. و با توجه به این مشخصات توصیه ها و مشاوره هایی در زمینه تغذیه و ورزش به وی ارائه دهید.
نکته ای که در این مشاوره وجود دارد این است که برد-برد است و هم سازمان ها با اهمیت دادن به سلامتی و شادابی نیروی انسانی خود می توانند بهره وری بیشتری را تجربه کنند و کارمندان نیز هم چون به آنها اهمیت داده شده و هم به دلیل اینکه به سلامت خود اهمیت می دهند، با حال و انرژی بهتری به محل کار میروند و مشغول به کار می شوند.

من مجید رشیدی، مربی و مشاور کسب و کار هستم. بزرگترین رویای من اینه: هیچ ایرانی در هیچ جای دنیا، طعم فقر رو نچشه! هر روز صبح به امید نزدیک تر شدن به این رویا از خواب بیدار میشم و برای این رویا می جنگم

عضویت در کانال نبوغ مالی
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *