ایده پولساز جشن تولد

ایده پولساز جشن تولد

ایده پولساز جشن تولد

در این مقاله قصد دارم یک ایده پولساز جشن تولد را به شما معرفی کنم.در قسمت قبل ایده پولساز بوم گردی را معرفی کردیم. امروز با کسب وکار جدیدی به نام جشن تولد آشنا خواهید شد.

تفریح کن و پول در بیار

بعضی از کسب وکارهای ،به شکلی هستند که ما می توانیم هم لذت ببریم و هم پول درآوریم. یک خواننده با صدای خوبش، می تواند هم پولسازی کند و هم تفریح.

جشن تولد هم، این چنین خاصیتی دارد. ما می توانیم از جشن تولد مردم پول خلق کنیم.

برگزار کننده جشن تولد کیست؟

برگزار کننده جشن تولد یا Birthday Planner فردی است که با یک خانواده قرارداد می بندد تا مراسم تولد یکی از اعضای آن خانواده را برگزار کند.

این کسب وکار، کاملا جدید است و بازار فوق العاده جذابی دارد که می توان از آن استفاده کرد. در این کسب وکار ما می توانیم از بخش های مختلفی پول تولید کنیم.

مهم ترین شرط برای پولسازی از این کسب وکار عاشق بودن است، اینکه شما با دیدن شادی مردم، خودتان احساس شاید کنید، از اساسی ترین فاکتور ها برای موفقیت در چنین کسب وکاری است.

شاید اصلا تا حالا اسم همچنین کسب وکاری به گوش شما نخورده باشد. اما یقین بدانید که اگر وارد همچنین حوزه ای شوید، آینده ای درخشان در انتظار شما خواهد بود.

 

جشن تولد

جشن تولد برای بیشتر انسان ها جذاب است. حتی کسانی که ده های هفتم و یا هشتم زندگی خود را می گذارنند،  به روز تولدشان احساس خوشایندی دارند و ترجیح می دهند، آن روز با روزهای دیگرشان متفاوت باشد.

یک برگزار کننده جشن تولد از بادکنک آرائی، تا میوه و کیک و ….می تواند درآمد ایجاد کند.

رقبای کسب وکار جشن تولد

آقای رشیدی این کسب وکار نمونه مشابه هم دارد؟

برگزار کننده جشن تولد می تواند مثل کسانی که کار مجالس عروسی می کنند، منویی داشته باشد و از تمام اقلام منویش پول بسازد.

کمتر کسی الان پیدا می شود که حاضر باشد برای برگزاری مراسم عروسی ش، مسئولیت تمام کارها را خود به عهده بگیرد، عموما به این شکل است که با کسی که کارش این است قرارداد می ببندد تا آن فرد همه کارها را انجام بدهد.این یک معامله برد-برد است. هم برای مشتری و هم برای تامین کننده،قیمت تمام شده مناسب تر خواهد بود و همین موضوع باعث می شود که بازار این نوع کسب وکارها هر روز پر رونق تر از دیروز شود.

یک توصیه برای شما که می خواهید وارد کسب وکار برگزاری جشن تولد شوید:

خلاقیت،جزئ جدایی ناپذیر هنر است، خواننده ای که صدایش کپی شده از یک خواننده قدیمی است،قطعا نمی تواند موفقیت او را تکرار کند.

در این بیزینس هم شما باید خلاقیت را استراتژی اصلی کسب وکار خود کنید. یعنی باید کاری انجام بدهید که مراسمی که برگزار می کنید با همدیگر کاملا متفاوت باشد.

 

جشن تولد

داشتن تم،ایجاد تفاوت در جشن تولد

برای هر مراسم باید یک تم خاص پیشنهاد کنید و از بادکنک ها تا کیک جشن تولد، از میزبان تا مهمانان، همه و همه تم را رعایت کنند.

از کجا آموزش ببینم:

موسساتی وجود دارند که بادکنک آرائی را بطور کامل به شما آموزش می دهند.شهریه کلاس هایشان از پانصد هزار تومان شروع می شود. البته اگر تمایل به هزینه کردن ندارید می توانید از ویدئوهای آماده یوتیوب هم استفاده کنید.بادکنک آرائی در این کسب وکار فوق العاده مهم است.

حتی از فروش بادکنک ها هم شما می توانید پول در بیاورید.شما می توانید با بعضی از تولید کننده های فینگر فود قرارداد ببنید و از آن ها برای منوی خوارکی هایتان استفاده کنید.

آقای رشیدی در مورد بازاریابی کسب وکار جشن تولد توضیح بدین:

اولین مشتریان شما می توانند اعضای فامیلی یا آشنایانتان باشند، سعی کنید کیفیت خوب و متفاوتی به آن ها ارائه کنید تا از طریق بازاریابی دهان به دهان به مشتریانتان اضافه شود.

بهتون پیشنهاد میکنم در هر جشنی که برگزار می کنید، یک سوراپرایز فوق العاده برای مشتریانتان داشته باشید، یعنی چیزی را ارائه کنید که در قراردادتان نبوده است.

بازار کسب وکار جشن تولد در ایران

شاید شما بپرسید که آقای رشیدی چرا فکر میکنید کسب وکار جشن تولد در ایران جواب می دهد؟

ما ایرانی ها بیشتر دوست داریم،محصول و یا خدمات آماده دریافت کنیم، ترجیح می دهیم که خودمون کاری انجام ندهیم، بنابراین این شکل کسب وکارها خیلی پتانسیل رشد دارند.

 

 

من مجید رشیدی، مربی و مشاور کسب و کار هستم. بزرگترین رویای من اینه: هیچ ایرانی در هیچ جای دنیا، طعم فقر رو نچشه! هر روز صبح به امید نزدیک تر شدن به این رویا از خواب بیدار میشم و برای این رویا می جنگم

عضویت در کانال نبوغ مالی
مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *