ایده پولساز تبلیغ گیر آسانسور

تبلیغ آسانسور یکی از جالبترین و متفاوت ترین انواع تبلیغات محسوب می شود. امروزه بسترهای گوناگونی جهت تبلیغات وجود دارد. بسیاری از این بسترها در سال های قبل وجود نداشته اند و در واقع محیط جدیدی برای تبلیغ محسوب میشوند، از جمله شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام و تلگرام، تبلیغات در نرم افزار های پرکاربرد و …

میتوان این طور نتیجه گرفت که باید از هر محیطی که تعداد زیادی افراد در آن رفت و آمد دارند چه به صورت فیزیکی و چه به صورت مجازی، در جهت تبلیغات استفاده کرد.

آسانسور یک مکان عمومی در شهرهای بزرگ

یکی از محل های پر رفت و آمد در هر ساختمانی، آسانسور آن است. در نظر بگیرین به طور مثال در آسانسور یک مرکز خرید یا ساختمان اداری، روزانه چه میزان رفت و آمد صورت میگیرد. بنابراین حتی اگر افراد زمان کمی رادر آسانسور باشند، میتوان این زمان را غنیمت شمرد و در خودآگاه یا ناخودآگاه افراد، از طریق تبلیغ آسانسور برند خود را جا بیندازیم.

این ایده را چطور اجرا کنیم؟

ایده بدین شکل است که از طریق نصب LCD هایی در سایز کوچک در آسانسورهای ساختمان ها و جذب آگهی های محلی و غیرمحلی، میتوان حتی با سرمایه ای اندک هم برای خودمان هم برای ساختمان درآمد ایجاد کنیم.

یک معامله برد-برد

شریک کردن ساختمان در درصدی از درآمد این تبلیغات، در واقع ایجاد انگیزه ای بزای ساختمان هاست که با اجازه نصب این سخت افزار و پخش تبلیغات در آسانسورشان، با یک سرمایه گذاری ناچیز بتوانند بخشی از هزینه ای ثابت ماهیانه خود را پوشش دهند.

بیایید تصور کنیم به طور مثال در یک ساختمان اداری بزرگ یا برج مسکونی، شما میتوانید از طریق پخش تبلیغ یک کیترینگ یا سوپرمارکت چه میزان مشتری برای کسب وکار آنها جذب کرد!!!!!در واقع با تبلیغ یک نیاز روزمره برای تعداد زیادی از افرادی (کارمندان یا ساکنین) هم  برای کیترینگ یا سوپرمارکت، هم برای خودتان و هم برای ساختمان درآمد ایجاد میکنیم.

آقای رشیدی این ایده چقدر سرمایه لازم داره؟

میزان سرمایه مورد نیاز برای شروع این کسب و کار به طور دقیق قابل تخمین نیست و بسیار بستگی به این امر دارد که در ابتدا میخواهید فعالیت خود را با چه تعداد ساختمان آغاز کنید.

 

 

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۶

مقاله های مرتبط :

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *